Vprašanja o moji družini.

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Tayna
    udeleženec

    Pozdravljeni,
    Ali je moj zaročenec težava za nemškega državljana in družino družine iz Nemčije?
    Preden zaprosim za vizum za združitev družine, se moram moja žena vrniti v Nemčijo in obvestiti pristojne organe o svoji poroki? (Želimo se prijaviti takoj po poroki)
    Koliko časa je treba zahtevati vizum za ponovno družino?
    Vesela bi bila, če bi kaj dodali.

    Upam, da bodo vsi dobili vizum čim prej. Dober dan. Bog blagoslovi vse.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Lahko ga dobite v konsoloslukda dolžni poročati organom o zakonski zvezi in nemškega državljana, ki bo purana o izdaji vizumov združitve družine pri nakupu

    Tayna
    udeleženec

    Lahko ga dobite v konsoloslukda dolžni poročati organom o zakonski zvezi in nemškega državljana, ki bo purana o izdaji vizumov združitve družine pri nakupu

    Najlepša hvala za vaš odgovor, učitelj Ali je mogoče od konzulata dobiti dokumente, kot je prebivališče?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    kaj je potrebno za potrdilo o prebivanju moje žene

    Tayna
    udeleženec

    kaj je potrebno za potrdilo o prebivanju moje žene

    Vem, da za vizum za združitev družine potrebujete dokument o prebivališču zakonca, ki živi v Nemčiji.

    fuk_xnumx
    udeleženec

    Morda niste prejeli potrebnih dokumentov, da bi se poročili, ker menim, da sta ločena težava, in zahtevani dokumenti so v obliki, ki jo lahko ponovno preverite tam ali na spletnem mestu konzulata.

    Tayna
    udeleženec

    Morda niste prejeli potrebnih dokumentov, da bi se poročili, ker menim, da sta ločena težava, in zahtevani dokumenti so v obliki, ki jo lahko ponovno preverite tam ali na spletnem mestu konzulata.

    Učitelj, tako mi je žal, verjetno se nisem mogel izraziti.
    Vzeli smo vse naše papirje za poroko. Naš poročni dan je v redu, samo dan čakamo.
    Težava je v tem, da če bo konzulat po poroki zahteval dokument?

    fuk_xnumx
    udeleženec

    dokumente za vizum po poroki že v Nemčiji. Na tamkajšnjem spletnem mestu lahko poiščete dokumente, potrebne za popoln vizum, lahko se prijavite nemškim oblastem na konzulatu.

    Morslipdo
    udeleženec

    Učitelj, tako mi je žal, verjetno se nisem mogel izraziti.
    Vzeli smo vse naše papirje za poroko. Naš poročni dan je v redu, samo dan čakamo.
    Težava je v tem, da če bo konzulat po poroki zahteval dokument?

    Če vaš zakonec najame prebivališče in hišo, mora s seboj skleniti najemno pogodbo. Ali poroka turkiyede gerceklesicek

    Tayna
    udeleženec

    Če vaš zakonec najame prebivališče in hišo, mora s seboj skleniti najemno pogodbo. Ali poroka turkiyede gerceklesicek

    Da, moj mož ima staro poroko. Poroka bo v Turčiji.

Prikaz 9 odgovorov - od 1 do 9 (skupaj 9)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.