Kako izgleda potrdilo o združitvi družine A1? Tukaj imaš

> Forum > Nemški A1 izpit, A2, B1, nemški TOEFL, KPSS in druge nemške izpite Sorodne delnice > Kako izgleda potrdilo o združitvi družine A1? Tukaj imaš

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Smail od
    udeleženec

    Nekateri so se spraševali, kako to potrdilo A1 nekaj počnete. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    vzvišeno
    udeleženec

    Desene sen bu isi hallettin… ;D

    Smail od
    udeleženec

    Desene sen bu isi hallettin… ;D

    cok sükür kardesim. Darisi diger bekleyan arkadaslarima. eminimki HERKES basarir bunu…

    zgrešil sem
    udeleženec

    masallah yakisikli bi sertifika:) hayirli olsun…

    ayseyildiz
    obiskovalec

    hayırlı olsun…tebrikler..

    black_kar23
    udeleženec

    tebrikler arkadaşım Allah bizlerede nasip etsin birbirimize dua edelim…

    medena voda
    udeleženec

    S tem dokumentom naj pridejo pred božjo pravičnost.
    Za tiste, ki so invalidi, da vidijo svoje otroke zaradi tega dokumenta, tudi če ga dobim, sem upravičen do halala.
    Čeprav piše v kateri koli knjigi, je vključena tudi institucija, ki mu da denar v žep.
    Pravim te sram. 115 lir je mesto in izpit. Če opraviš !! Tisti, ki ne morejo 2-3-4 pometati z ulice, ta denar, kaj pa ljudje !! Dober tek za tiste, ki s te službe vzamejo kruh v žep.
    Pomislite na ta ugriz .. Kolikor se vam zdi!

    NASMEH
    udeleženec

    srečno bratec

    zadnji samuraj
    udeleženec

    S tem dokumentom naj pridejo pred božjo pravičnost.
    Za tiste, ki so invalidi, da vidijo svoje otroke zaradi tega dokumenta, tudi če ga dobim, sem upravičen do halala.
    Čeprav piše v kateri koli knjigi, je vključena tudi institucija, ki mu da denar v žep.
    Pravim te sram. 115 lir je mesto in izpit. Če opraviš !! Tisti, ki ne morejo 2-3-4 pometati z ulice, ta denar, kaj pa ljudje !! Dober tek za tiste, ki s te službe vzamejo kruh v žep.
    Pomislite na ta ugriz .. Kolikor se vam zdi!

    Gospod, zelo dobro ste govorili. Mogoče so to besede, ki jih večina od nas ne more izgovoriti, hvala.

    lešnik01
    udeleženec

    ALLAH AFFETMESİN VE ALLAH YEDİRMESİN HARAM PARAYI BİŞEY SÖYLEYİM BU SIRF TÜRKLERİN CEBİNDEN PARA KAZANMAK İÇİNDİR HARAMDIR VE GÜNAHTIR SINAVIN TOPLAM ÜCRETİ 150 YTL DÜŞÜNÜN GÜNDE KAÇ KİŞİ SINAVA GİRİYOR BU NASIL ADALETTİR SEVDİGİMİZİ GÖREMİYORUZ KAVUŞAMIYORUZ AMA GÜZEL ALLAHIM ÖYLE BİR YAPSINKİ BUNLARI YANİ BİZİ YİYANLERİ BURNUNDAN GETİRSİNN YAZIKLAR OLSUN BİZE BÖYLE EZİYET ÇEKTİRİYORLAR DEGERMİ AMA UNUTMASIN LAR ALLAH BİRDİR VE TEKTİR…

    amedxnumx
    udeleženec

    Ta dokument sem odstranil tri mesece, odkar sem ga dobil, vrgel sem ga, zdaj ne gledam vašega obraza

    igmg-frankfurt
    udeleženec

    Nekateri so se spraševali, kako to potrdilo A1 nekaj počnete. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    hayirli olsun darasi benim esimin basina…

    paryaxnumx
    udeleženec

    viyana universitesinin verdigi diploma daha güzel ama alabilmek icin grundstufe 1-2-3-4 mittelstufe-m1-2-3- yani toplam 8 ay filan sürüyor haftada 5 gün günde 2 saat tek kelime türkce yok.okulun dil kursu oldugu icin cok kaliteli, fiyati da 2 dönemi 1500 euro

    Suzanne
    udeleženec

    Pozdravljeni, prijavil sem se na ta izpit, vendar nam potrdila niso dali ???

    ozhan_cxnumx
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji, grem na posebni tečaj iz mavca, predvidevam, da bom v bližnji prihodnosti opravljal izpit. Ta dan sem v 2. tednu aprila slišal sye. Vstopil bom notri, vendar razmišljam, da bi nadaljeval ta tečaj, da se izboljšam

    kemalsivas
    udeleženec

    Nekateri so se spraševali, kako to potrdilo A1 nekaj počnete. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    böyle bi sertifikam olsun 300 tl borcum olsun  yuppi:) alkis:) hiihi:) utanan:) funny:) :haha: kur;)

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 25)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.