3-letno bivanje namesto 1-letne odpovedi

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    Ohne idealien
    udeleženec

    Že prej sem vam povedal. Potem ko sem 6 let živel z ženo v Nemčiji, sem odšel od doma. Sejo sem razširil z ženo 12 dni, preden sem zapustil hišo, čeprav so imeli vse, kar so želeli od mene, so mi še vedno dali 3 leta prebivališča. Odšel sem od doma, moja žena je napisala pismo tujčevemu uradu, napisala je, da sem se poročila v Nemčiji ... Kakorkoli že, niso dali moje rezidenčne kartice, raziskovali so. Odvetnik sem šel 10 dni pred iztekom izteka Fiktionsbescheinuguna, ki mi je bil podeljen, odvetnik je dejal, da bo zanj poskrbel za 1.500 evrov. Začel sem čakati z pogumom do zadnjega dne. V zadnjih dveh dneh so mi dali rok in me spet prosili za fotografijo. Takoj sem razumel, da je triletna seja preklicana in zdaj bodo dali novo sejo, ki ni odvisno od zakonca. Bilo je tako. Dobil sem enoletno neodvisno zasedanje.
    Moje vprašanje je, ali se bo konec tega leta podaljšalo za še eno leto? Kdaj ga bom dobil v nedogled? Ali lahko dobim nemško državljanstvo?

    Grof Monte Cristo
    udeleženec

    Shranili ste ga za eno leto bratec, upam, da bom nekega dne prost kot ti. Ni dneva, ki me ne grozi ali žaljiv.

    Nesibe od
    udeleženec

    Mislim, da ste naleteli na nadležnega uradnika, zato. V nasprotnem primeru vam zaradi svojih smešnih dejanj vzamejo nekaj, kar si zaslužite, in nadomestijo z nečim drugim. čudno...

Prikaz 2 odgovorov - od 1 do 2 (skupaj 2)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.