Natakarji in območja za vizume 2019

DOBRODOŠLI NA FORUMIH ALMANCAX. NA NAŠIH FORUMIH LAHKO NAJDETE VSE INFORMACIJE, KI GA IŠČETE O NEMČIJI IN NEMŠKEM JEZIKU.
    ysmnxnumx
    udeleženec

    Prijatelji, 30. septembra sem iz Izmirja zaprosil za združitev družine. Pod črtno kodo zgoraj desno na papirju A4, ki ga dobite po razgovoru, je 6-mestna številka. Ali temu pravite sledilna številka? A lahko prosim kdo napiše svoje izkušnje? byby :)

    Maid
    udeleženec

    Pozdravljeni,
    S svojim otrokom sem se prijavila iz Ankare 17. septembra. Manjkal mi je en dokument. Dali so obrazec manjkajočega dokumenta in me prosili, naj ga izpolnim. Številk prošenj niso navedli. Na papirju je številka za sledenje, ki jo da tovor Ups, in lahko mu sledim s strani s tovorom.
    Moj spis je prejšnji teden prispel na urad za tujce. Uradnik max. Rekel je, da boš čakal 4 tedne, ker tam pregledajo datoteke glede na gostoto in red. Nemci imajo vsak teden počitnice, da vidimo, upam, da nam bodo odobrili vizo novembra.
    Vsem, ki čakajo na zelo težek postopek, želim potrpljenja.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Zanima me, zakaj mi niso dali tovornega papirja UPS? 😮 Kam v Nemčijo torej greš? Grem v Berlin, najbolje je, da ne povzročajo težav. To je res težak proces, negotovost je tisto, česar ne maram. Upam, da bo Bog dal, kar želimo. Danes je že cel mesec in komaj zdržim. So ljudje, ki čakajo po 6 mesecev, res jim čestitam za potrpežljivost. :)

    Kako ste ugotovili, da so dokumenti prispeli v podružnico tujcev? Kdo je rekel, da boste počakali 4 tedne?

    Maid
    udeleženec

    Rekli ste, da sem vložil prošnjo iz Izmirja, verjetno vam bodo poslali plačano pošiljanje, mislim, da ima sklenjeno pogodbo z domačim prevoznikom.
    Upam, da bo kraj, kamor grem, Hannover.
    Moja žena je šla v podružnico za tujce in tam nam je rekel častnik. Maks. Rekel je 1 mesec. Nismo samo mi, prijavijo se ljudje vseh držav. Informacije lahko dobite pri podružnici za tujce. Vaš zakonec se lahko vpraša, v kateri fazi je bila poslana vaša datoteka. Berlin je velik kraj, intenziven, Bog vas blagoslovi.
    cofe :)

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Iščemo, nihče ne odpre.  :- Rekel ti bom, da odideš danes. Amen, če BOG da. Zelo slabo je, da prve mesece zakona preživljam sama. Bog nam pomagaj

    Maid
    udeleženec

    Naj zakonca pokliče in se dogovori. Tuja podružnica, ki smo ji bili pridruženi, ni bila dogovorjena. Deluje na določen dan in v določenem časovnem intervalu. Seveda je to odvisno od države in mesta.
    Minilo je več kot leto dni, odkar sem videl ženo z otrokom. V tem obdobju sem enkrat zaprosil za turistični vizum in bil zavrnjen v skladu z 1. členom. Tokrat smo zaprosili za vizum za združitev družine, upajmo, da bo uspešen. Ker to ni več družinsko srečanje,
    obstajal bo družinski vizum za razdeljevanje. Težje je čakati z otrokom. Upam, da bo tudi vaš vizum odobren predčasno. Bog nam pomagaj in dobi polovico. :-

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Ne morem verjeti, da je tvoj položaj težji, res mi je žal. :-[ Če Bog da, se čimprej spet zberemo. Želim si, da ne bi vse tako otežili. Res je žalostno. Ali je vaš zakonec nemški državljan?

    Maid
    udeleženec

    Moj zakonec je turški državljan, vendar ima sejo za nedoločen čas. V tem procesu je uredil delo, dom in podobno. Upam, da se bo izkazalo za pozitivno. Ali je vaš nemški državljan? Tudi če je nemški državljan, ta postopek za izdajo vizumov še vedno deluje.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Ja, nemški državljan. Če bo predolgo, bomo najeli odvetnike itd. Potem sem slišala, da je postajalo vse lažje

    Maid
    udeleženec

    Od datuma prijave je v teku 90-dnevni pravni postopek. Med tem postopkom morajo narediti pozitiven ali negativen obrat. Če v tem postopku ne dobite odgovora, se mi zdi najbolj smiselno angažirati odvetnika. Razmišljamo, da bi sledili isti poti. Obstajajo tudi ljudje, katerih vizumi so odobreni šele čez 5 ali 6 mesecev, prebral sem jih tukaj.
    Vaš zakonec je nemški državljan, ki vam ne more zavrniti. Prej ali slej bo odobren.

    Atasa
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,

    Imam dolg do banke in kreditne kartice do banke, dolg je bil prenesen v izvršbo.

    Vložil sem prošnjo 30. septembra, podružnica tujcev je dejala, da smo dokumente poslali v sidro v sredo, in bojim se, da bo prišlo do težave.

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Upam, da bo odobreno, če predpostavim, da bom čakal 5-6 mesecev, mislim, da se bo moja psihologija poslabšala. :)

    Maid
    udeleženec

    Ne, mislim, da ne boste čakali tako dolgo. Če so vaši pogoji na voljo, se vizum odobri v 1,5-2 mesecih po običajnem postopku.
    Poskusite tudi ne razmišljati preveč, če nimate časa, poiščite nekaj za početi. Nekaj ​​časa sem bil psihično vznemirjen že ob misli na to. Zdaj sem ga izdal, kar bo, upam na srečo :)

    ysmnxnumx
    udeleženec

    Tako kot imate prav, se bo moja psihologija poslabšala.  :)

    Maid
    udeleženec

    Pozdravljeni prijatelji,
    Zdi se, da je moj potni list danes v tovoru. Čakam na kurirja, upam, da nam je viza odobrena, zelo sem navdušena. ploskaj :) ja :)

    Maid
    udeleženec

    Na žalost je bil moj vizum zavrnjen. Sem zelo slabe volje. Razlog za zavrnitev je bila finančna neustreznost, mislim, da se jim je zdela premajhna plača mojega moža :cryla:. 
    Zdaj se načrtujemo pogajanja in pritožba z odvetnikom. :(  Res mi je žal, da ne gre preko našega deleža. Tu sva ostala z mojim otrokom. Iščejo izgovore, kar počnejo, ni nič drugega kot mučenje. :cryla:

Prikaz 15 odgovorov - od 1 do 15 (skupaj 34)
  • Če želite odgovoriti na to temo, morate biti prijavljeni.